Hakkımızda

İnşaat sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hizmete paralel olarak kuruluşumuz İLSAY YAPI ELK. LTD.ŞTİ. 2006 yılından bu yana insana yakışır modern hizmetler sunmuş ve yatırımlar yapmıştır.


İLSAY YAPI ELK. LTD. ŞTİ. mevcutta Ulus’da 21 yıldır faaliyet gösteren BAŞAK ELK. LTD. ŞTİ , ULUSOY TAAH. İNŞ. TURZ. LTD. ŞTİ. ve AYSAY ELK. LTD. ŞTİ. ortak kuruluşudur. İLSAY YAPI ELEKTRİK. LTD. ŞTİ. yönetim kurulu İLHAN ULUSOY ve SAYİT MÜLAYİM'den oluşmaktadır.


Firmamız BAŞAK ELK. LTD. ŞTİ.’nin Sanayi Caddesi Yurt Sokak’da bulunan büromuzun üst katında hizmet vermektedir.

Firmamız dürüstlüğü ve kaliteli hizmeti kendisine ilke alarak bu günlere kadar gelmiştir.Günümüzde gerek rekabet koşulları gerekse teknolojik ve bilimsel gelişmeler firmaların yeni yönetim ve üretim anlayışlarına doğru yönelmesini gerektirmektedir. Sizlerin değerli iltifatı ile her geçen gün hızla büyüyerek sürekli yeni hedeflere doğru yol alıyoruz.

Taleplerinizi karşılamak için kapasitemizi artıracak yeni teknolojik altyapı yatırımlarımızı gerçekleştirmiş olmanın güveni ile sürekli gelişim ve müşteri memnuniyeti hedefimize hızla ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. Kurulduğu günden bu yana en kaliteli hizmeti sunma kaygısı ve heyecanı içinde olan firmamız, anlaşması yapılmış olan projesi hazır "50. Yıl Park Evleri 1" ve "50. Yıl Park Evleri 2" inşaatına başlayacaktır.

Yeni yüzyılın tüm dünyaya huzur barış ve mutluluk getirmesi dileğiyle saygılarımızı sunarız.